3M AG15.6W9 Anti-reflection protection filter for 15.6inch
Hinnat näkyvät vain verkkokauppaan kirjautuneille käyttäjille.
|
|
3M AG15.6W9 Anti-reflection protection filter for 15.6inch
-
Tyyppi
Tietokoneiden näytönsuojat
-
Brand Compatibility
Mikä tahansa tuotemerkki
|
3M AG156W9B. Tuotetyyppi: Kannettavan tietokoneen näytönsuoja, Tuotteen väri: Läpinäkyvä, Tuotemerkin yhteensopivuus: Mikä tahansa tuotemerkki. Lukumäärä per pakkaus: 1 kpl, Pakkauksen leveys: 387,4 mm, Pakkauksen syvyys: 3,3 mm. Tuotteen leveys: 345 mm, Tuotteen korkeus: 194 mm, Paino: 154,2214058 g. Määrä toimituspakkauksessa: 5 kpl, Toimituspakkauksen leveys: 26,5 cm, Toimituspakkauksen pituus: 39,8 cm
| Tuotetyyppi | Kannettavan tietokoneen näytönsuoja |
| Tuotemerkin yhteensopivuus | Mikä tahansa tuotemerkki |
| Tuotteen väri | Läpinäkyvä |
| Näytön yhteensopivuuden enimmäiskoko | 39,6 cm (15.6") |
| Näytönsuojan tyyppi | Häikäisyä estävä näytönsuoja |
| Suojaustoiminnot | Naarmuuntumisenkestävä |
| Kosketusnäyttöyhteensopiva | Kyllä |
| Kehyksen tyyppi | Kehikoton |
| Helppo poistaa | Kyllä |
| Kestävä näytön suojaus | Kyllä |
| Helposti puhdistettava | Kyllä |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
| Pakkauksen leveys | 387,4 mm |
| Pakkauksen syvyys | 3,3 mm |
| Pakkauksen korkeus | 254 mm |
| Pakkauksen paino | 157,85014476 g |
| Soveltuvuus | Notebook |
| Lavan nettokorkeus | 119,9 cm |
| Lavan nettosyvyys | 121,9 cm |
| Lavan nettoleveys | 106,7 cm |
| Lavan nettopaino | 249,8 kg |
| Tuotteen leveys | 345 mm |
| Tuotteen korkeus | 194 mm |
| Paino | 154,2214058 g |
| Määrä toimituspakkauksessa | 5 kpl |
| Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS) | 84733080 |
| Toimituspakkauksen leveys | 26,5 cm |
| Toimituspakkauksen pituus | 39,8 cm |
| Toimituspakkauksen korkeus | 3,97 cm |
| Toimituspakkauksen nettopaino | 771,107029 g |
| Toimituspakkauksen GTIN (EAN/UPC) | 51128829905 |
Hinnoittelu on esitetty ilman arvonlisäveroa (alv 0 %) ja on voimassa toistaiseksi. Asiakkaille annettujen erikoishintojen voimassaoloaika perustuu aina valmistajan määrittämään ja ilmoittamaan aikajaksoon riippumatta siitä, onko jälleenmyyjä erikseen viestinyt kyseistä voimassaoloaikaa.
Valmistajilla on oikeus muuttaa erikoishintojen voimassaoloaikoja ja/tai lopettaa erikoishinnat ilman ennakkoilmoitusta.
Huomioithan, että tuotekuvat ovat suuntaa antavia. Tuotteen todellinen ulkoasu saattaa poiketa kuvasta (esimerkiksi tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka esimerkkikuvassa sellainen olisikin). Mikäli tuotenimikkeessä ja tuotekuvauksessa esiintyy ristiriitaisia tietoja, tuotenimikkeen tieto katsotaan oikeaksi.
Jos jokin tuotetieto jää epäselväksi, pyydämme ottamaan yhteyttä asiakastukeen ennen tilauksen tekemistä.
Tuotetiedot toimittaa kolmas osapuoli. WeGo ei vastaa mahdollisista virheistä tai epätarkkuuksista tuotetiedoissa.