3M Bright Screen privacy filter Apple MacBook Pro 16 2019 16:10
Hinnat näkyvät vain verkkokauppaan kirjautuneille käyttäjille.
|
|
3M Bright Screen privacy filter Apple MacBook Pro 16 2019 16:10
3M Bright Screen Privacy Filter - Kannettavan tietokoneen yksityisyyssuojus - irrotettava - kääntyvä - 16" - musta
-
Tyyppi
Tietokoneiden näytönsuojat
-
Brand Compatibility
Apple
|
Tutustu tietosuojakalvoon, joka mullistaa tapasi suojata näytön tietoja. Niin huomaamaton, että tuskin huomaat sitä – mutta ympärilläsi olevat visuaaliset hakkerit kylläkin. 3M™ Bright Screen -tietosuojakalvo. Helppo kiinnittää, helppo käyttää, helppo unohtaa. Vain 3M:ltä, näytön tietosuojan asiantuntijoilta.
| Näytön yhteensopivuuden enimmäiskoko | 40,6 cm (16") |
| Soveltuvuus | Kannettava tietokone |
| Malli | Kehyksetön näytön yksityisyyssuodatin |
| Näytön koko | 353 x 228 mm |
| Ruudun halkaisija (cm) | 40,6 cm |
| Suodattimen väri | musta |
| Tuotteen väri | musta |
| Näytönsuodatusominaisuudet | Häikäisynesto |
| Kuvasuhde | 16:10 |
| Naarmunkestävä | Kyllä |
| Suojaustoiminnot | Naarmuuntumisenkestävä |
| Katselukulman rajoitin | 60° |
| Helposti puhdistettava | Kyllä |
| Valonläpäisevyys | 85% |
| Pintaviimeistely | Kiiltävä/Matta |
| Näyttöformaatti | Laajakuva |
| Alkuperämaa | Yhdysvallat |
| Helppo käyttää | Kyllä |
| Yksityisyydensuojan suodatuksen suuntaus | Maisemakuva |
| Kosketusnäyttöyhteensopiva | Kyllä |
| Asennustyyppi | Kääntyvä kiinnitys + Kiinnitysnauha |
| Helppo poistaa | Kyllä |
| Sinivalosuodatin | Kyllä |
| Tuotemerkin yhteensopivuus | Apple |
| Yhteensopivuus | Apple MacBook Pro 16in with Retina Display |
| Tuotteen leveys | 353 mm |
| Tuotteen korkeus | 228 mm |
| Leveys | 35,3 cm (13.9") |
| Korkeus | 22,8 cm (8.98") |
| Paino | 43 g |
| Pakkauksen leveys | 387 mm |
| Pakkauksen syvyys | 254 mm |
| Pakkauksen korkeus | 4 mm |
| Pakkauksen paino | 139 g |
| Heijastamaton | Kyllä |
| Vaatimustenmukaisuustodistukset | Laki kauppasopimuksista (TAA) |
| Lavan nettokorkeus | 133 cm |
| Lavan nettosyvyys | 121,9 cm |
| Lavan nettoleveys | 106,7 cm |
| Lavan nettopaino | 102,3 kg |
| Kuormalavan leveys | 106,7 cm |
| Kuormalavan pituus | 121,9 cm |
| Kuormalavan korkeus | 133 cm |
| Lavan paino | 434,1 kg |
| Toimituspakkauksen leveys | 26,5 cm |
| Toimituspakkauksen pituus | 39,9 cm |
| Toimituspakkauksen korkeus | 3 cm |
| Toimituspakkauksen paino | 870 g |
| Toimituspakkauksen nettopaino | 213 g |
| Toimituspakkauksen GTIN (EAN/UPC) | 50638060338464 |
Hinnoittelu on esitetty ilman arvonlisäveroa (alv 0 %) ja on voimassa toistaiseksi. Asiakkaille annettujen erikoishintojen voimassaoloaika perustuu aina valmistajan määrittämään ja ilmoittamaan aikajaksoon riippumatta siitä, onko jälleenmyyjä erikseen viestinyt kyseistä voimassaoloaikaa.
Valmistajilla on oikeus muuttaa erikoishintojen voimassaoloaikoja ja/tai lopettaa erikoishinnat ilman ennakkoilmoitusta.
Huomioithan, että tuotekuvat ovat suuntaa antavia. Tuotteen todellinen ulkoasu saattaa poiketa kuvasta (esimerkiksi tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka esimerkkikuvassa sellainen olisikin). Mikäli tuotenimikkeessä ja tuotekuvauksessa esiintyy ristiriitaisia tietoja, tuotenimikkeen tieto katsotaan oikeaksi.
Jos jokin tuotetieto jää epäselväksi, pyydämme ottamaan yhteyttä asiakastukeen ennen tilauksen tekemistä.
Tuotetiedot toimittaa kolmas osapuoli. WeGo ei vastaa mahdollisista virheistä tai epätarkkuuksista tuotetiedoissa.