3M Bright Screen privacy filter Apple MacBook Pro 16 M1-M2 16:10
Hinnat näkyvät vain verkkokauppaan kirjautuneille käyttäjille.
|
|
3M Bright Screen privacy filter Apple MacBook Pro 16 M1-M2 16:10
3M Bright Screen Privacy Filter - Kannettavan tietokoneen yksityisyyssuojus - tarrautuva - 16.2" - musta
-
Tyyppi
Tietokoneiden näytönsuojat
-
Brand Compatibility
Apple
|
3M BPNAP005. Näytön yhteensopivuuden enimmäiskoko: 41,1 cm (16.2"). Kuvasuhde: 16:10. Soveltuvuus: Kannettava tietokone, Malli: Kehyksetön näytön yksityisyyssuodatin. Suojaustoiminnot: Naarmuuntumisenkestävä, Valonläpäisevyys: 85%, Katselukulman rajoitin: 60°
| Näytön yhteensopivuuden enimmäiskoko | 41,1 cm (16.2") |
| Soveltuvuus | Kannettava tietokone |
| Malli | Kehyksetön näytön yksityisyyssuodatin |
| Näytön koko | 229 x 351 mm |
| Ruudun halkaisija (cm) | 411 cm |
| Suodattimen väri | musta |
| Tuotteen väri | musta |
| Näytönsuodatusominaisuudet | Häikäisynesto |
| Kuvasuhde | 16:10 |
| Naarmunkestävä | Kyllä |
| Suojaustoiminnot | Naarmuuntumisenkestävä |
| Katselukulman rajoitin | 60° |
| Helposti puhdistettava | Kyllä |
| Valonläpäisevyys | 85% |
| Näyttöformaatti | Laajakuva |
| Helppo käyttää | Kyllä |
| Kestävä näytön suojaus | Kyllä |
| Yksityisyydensuojan suodatuksen suuntaus | Maisemakuva |
| Kosketusnäyttöyhteensopiva | Kyllä |
| Helppo poistaa | Kyllä |
| Sinivalosuodatin | Kyllä |
| Tuotemerkin yhteensopivuus | Apple |
| Yhteensopivuus | MacBook Pro 16" with Retina Display (2021) |
| Tuotteen leveys | 351 mm |
| Tuotteen korkeus | 229 mm |
| Leveys | 35,1 cm (13.8") |
| Korkeus | 22,9 cm (9.02") |
| Heijastamaton | Ei |
Hinnoittelu on esitetty ilman arvonlisäveroa (alv 0 %) ja on voimassa toistaiseksi. Asiakkaille annettujen erikoishintojen voimassaoloaika perustuu aina valmistajan määrittämään ja ilmoittamaan aikajaksoon riippumatta siitä, onko jälleenmyyjä erikseen viestinyt kyseistä voimassaoloaikaa.
Valmistajilla on oikeus muuttaa erikoishintojen voimassaoloaikoja ja/tai lopettaa erikoishinnat ilman ennakkoilmoitusta.
Huomioithan, että tuotekuvat ovat suuntaa antavia. Tuotteen todellinen ulkoasu saattaa poiketa kuvasta (esimerkiksi tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka esimerkkikuvassa sellainen olisikin). Mikäli tuotenimikkeessä ja tuotekuvauksessa esiintyy ristiriitaisia tietoja, tuotenimikkeen tieto katsotaan oikeaksi.
Jos jokin tuotetieto jää epäselväksi, pyydämme ottamaan yhteyttä asiakastukeen ennen tilauksen tekemistä.
Tuotetiedot toimittaa kolmas osapuoli. WeGo ei vastaa mahdollisista virheistä tai epätarkkuuksista tuotetiedoissa.