3M BRIGHT SCREEN -YKSITYISYYSSUODATIN HP ELITEBOOK X360 1030 G2, 3:2
Hinnat näkyvät vain verkkokauppaan kirjautuneille käyttäjille.
|
|
3M BRIGHT SCREEN -YKSITYISYYSSUODATIN HP ELITEBOOK X360 1030 G2, 3:2
-
Tyyppi
Tietokoneiden näytönsuojat
-
Brand Compatibility
Apple
|
3M BPNHP001. Näytön yhteensopivuuden enimmäiskoko: 33,8 cm (13.3"). Kuvasuhde: 16:9. Soveltuvuus: Kannettava tietokone, Malli: Kehyksetön näytön yksityisyyssuodatin. Katselukulman rajoitin: 60°
| Näytön yhteensopivuuden enimmäiskoko | 33,8 cm (13.3") |
| Soveltuvuus | Kannettava tietokone |
| Malli | Kehyksetön näytön yksityisyyssuodatin |
| Ruudun halkaisija (cm) | 33,7 cm |
| Palautuvuus | Matasta kiiltävään |
| Näytönsuodatusominaisuudet | Häikäisynesto |
| Näyttötyyppien tuki | LCD |
| Kuvasuhde | 16:9 |
| Katselukulman rajoitin | 60° |
| Yksityisyydensuojan suodatuksen suuntaus | Maisemakuva |
| Asennustyyppi | Liimateippi |
| Sinivalosuodatin | Kyllä |
| Tuotemerkin yhteensopivuus | HP |
| Yhteensopivuus | EliteBook x360 1030 G2 |
| Tuotteen leveys | 312 mm |
| Tuotteen korkeus | 207 mm |
| Leveys | 31,2 cm (12.3") |
| Korkeus | 20,6 cm (8.1") |
Hinnoittelu on esitetty ilman arvonlisäveroa (alv 0 %) ja on voimassa toistaiseksi. Asiakkaille annettujen erikoishintojen voimassaoloaika perustuu aina valmistajan määrittämään ja ilmoittamaan aikajaksoon riippumatta siitä, onko jälleenmyyjä erikseen viestinyt kyseistä voimassaoloaikaa.
Valmistajilla on oikeus muuttaa erikoishintojen voimassaoloaikoja ja/tai lopettaa erikoishinnat ilman ennakkoilmoitusta.
Huomioithan, että tuotekuvat ovat suuntaa antavia. Tuotteen todellinen ulkoasu saattaa poiketa kuvasta (esimerkiksi tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka esimerkkikuvassa sellainen olisikin). Mikäli tuotenimikkeessä ja tuotekuvauksessa esiintyy ristiriitaisia tietoja, tuotenimikkeen tieto katsotaan oikeaksi.
Jos jokin tuotetieto jää epäselväksi, pyydämme ottamaan yhteyttä asiakastukeen ennen tilauksen tekemistä.
Tuotetiedot toimittaa kolmas osapuoli. WeGo ei vastaa mahdollisista virheistä tai epätarkkuuksista tuotetiedoissa.