3M Filter Privacy Monitor19.0in/16:10
Hinnat näkyvät vain verkkokauppaan kirjautuneille käyttäjille.
|
|
3M Filter Privacy Monitor19.0in/16:10
-
Tyyppi
Tietokoneiden näytönsuojat
-
Brand Compatibility
Mikä tahansa tuotemerkki
|
3M PF19.0W. Näytön yhteensopivuuden enimmäiskoko: 48,3 cm (19"). Kuvasuhde: 16:10. Soveltuvuus: Näyttö
| Näytön yhteensopivuuden enimmäiskoko | 48,3 cm (19") |
| Soveltuvuus | Näyttö |
| Näytön erottelutarkkuus | 1440 x 900 pikseliä |
| Ruudun halkaisija (cm) | 48,1 cm |
| Kuvasuhde | 16:10 |
| Laajakuva | Kyllä |
| Tuotteen leveys | 408 mm |
| Tuotteen korkeus | 255 mm |
| Leveys | 40,8 cm (16.1") |
| Korkeus | 25,5 cm (10.1") |
| Pakkauksen paino | 3,45 kg (7.61 lbs) |
| Pakkauksen leveys | 376,3 mm |
| Pakkauksen syvyys | 464 mm |
| Pakkauksen korkeus | 54 mm |
| Pakkauksen paino | 3,45 kg |
| Heijastamaton | Ei |
| Näyttökokojen yhteensopivuus | 19 |
| Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS) | 85299097 |
Hinnoittelu on esitetty ilman arvonlisäveroa (alv 0 %) ja on voimassa toistaiseksi. Asiakkaille annettujen erikoishintojen voimassaoloaika perustuu aina valmistajan määrittämään ja ilmoittamaan aikajaksoon riippumatta siitä, onko jälleenmyyjä erikseen viestinyt kyseistä voimassaoloaikaa.
Valmistajilla on oikeus muuttaa erikoishintojen voimassaoloaikoja ja/tai lopettaa erikoishinnat ilman ennakkoilmoitusta.
Huomioithan, että tuotekuvat ovat suuntaa antavia. Tuotteen todellinen ulkoasu saattaa poiketa kuvasta (esimerkiksi tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka esimerkkikuvassa sellainen olisikin). Mikäli tuotenimikkeessä ja tuotekuvauksessa esiintyy ristiriitaisia tietoja, tuotenimikkeen tieto katsotaan oikeaksi.
Jos jokin tuotetieto jää epäselväksi, pyydämme ottamaan yhteyttä asiakastukeen ennen tilauksen tekemistä.
Tuotetiedot toimittaa kolmas osapuoli. WeGo ei vastaa mahdollisista virheistä tai epätarkkuuksista tuotetiedoissa.