3M GF215W9B 21.5in Widescreen Gold Privacy Filter
Hinnat näkyvät vain verkkokauppaan kirjautuneille käyttäjille.
|
|
3M GF215W9B 21.5in Widescreen Gold Privacy Filter
Kullanvärinen 3M-tietoturvasuoja for 21.5" Monitors 16:9 - Näytön yksityisyyssuodatin - leveys 21,5" - kulta
-
Tyyppi
Tietokoneiden näytönsuojat
-
Brand Compatibility
Mikä tahansa tuotemerkki
|
3M GF215W9B. Näytön yhteensopivuuden enimmäiskoko: 54,6 cm (21.5"). Kuvasuhde: 16:9. Soveltuvuus: Näyttö/kannettava tietokone, Malli: Kehyksetön näytön yksityisyyssuodatin. Pintaviimeistely: Kiiltävä, Suojaustoiminnot: Pölynkestävä, Naarmuuntumisenkestävä, Katselukulman rajoitin: 60°
| Soveltuvuus | Näyttö/kannettava tietokone |
| Malli | Kehyksetön näytön yksityisyyssuodatin |
| Suodattimen väri | Kulta |
| Tuotteen väri | Kulta |
| Näytönsuodatusominaisuudet | Yksityisyys |
| Näyttötyyppien tuki | LCD |
| Kuvasuhde | 16:9 |
| Suojaustoiminnot | Pölynkestävä, Naarmuuntumisenkestävä |
| Katselukulman rajoitin | 60° |
| Helposti puhdistettava | Kyllä |
| Pintaviimeistely | Kiiltävä |
| Näyttöformaatti | Laajakuva |
| Helppo käyttää | Kyllä |
| Kestävä näytön suojaus | Kyllä |
| Yksityisyydensuojan suodatuksen suuntaus | Maisemakuva |
| Kosketusnäyttöyhteensopiva | Ei |
| Asennustyyppi | Liimateippi + Sivukiinnityskaistale |
| Helppo poistaa | Kyllä |
| Sinivalosuodatin | Kyllä |
| Näytön yhteensopivuuden enimmäiskoko | 54,6 cm (21.5") |
| Ruudun halkaisija (cm) | 54,6 cm |
| Palautuvuus | Kullasta mustaan |
| Tuotteen leveys | 477 mm |
| Tuotteen korkeus | 268 mm |
Hinnoittelu on esitetty ilman arvonlisäveroa (alv 0 %) ja on voimassa toistaiseksi. Asiakkaille annettujen erikoishintojen voimassaoloaika perustuu aina valmistajan määrittämään ja ilmoittamaan aikajaksoon riippumatta siitä, onko jälleenmyyjä erikseen viestinyt kyseistä voimassaoloaikaa.
Valmistajilla on oikeus muuttaa erikoishintojen voimassaoloaikoja ja/tai lopettaa erikoishinnat ilman ennakkoilmoitusta.
Huomioithan, että tuotekuvat ovat suuntaa antavia. Tuotteen todellinen ulkoasu saattaa poiketa kuvasta (esimerkiksi tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka esimerkkikuvassa sellainen olisikin). Mikäli tuotenimikkeessä ja tuotekuvauksessa esiintyy ristiriitaisia tietoja, tuotenimikkeen tieto katsotaan oikeaksi.
Jos jokin tuotetieto jää epäselväksi, pyydämme ottamaan yhteyttä asiakastukeen ennen tilauksen tekemistä.
Tuotetiedot toimittaa kolmas osapuoli. WeGo ei vastaa mahdollisista virheistä tai epätarkkuuksista tuotetiedoissa.