3M Gold Privacy Filter 13.3inch for Google Pixelbook Go 16:9
Hinnat näkyvät vain verkkokauppaan kirjautuneille käyttäjille.
|
|
3M Gold Privacy Filter 13.3inch for Google Pixelbook Go 16:9
Kullanvärinen 3M-tietoturvasuoja for Pixelbook Go 13.3" Laptops 16:9 - Kannettavan tietokoneen yksityisyyssuojus - leveys 13,3" - kulta malleihin Google Pixelbook Go
-
Tyyppi
Tietokoneiden näytönsuojat
-
Brand Compatibility
Google
|
3M GFNGG001. Näytön yhteensopivuuden enimmäiskoko: 33,8 cm (13.3"). Kuvasuhde: 16:9. Soveltuvuus: Kannettava tietokone, Malli: Kehyksetön näytön yksityisyyssuodatin. Suojaustoiminnot: Naarmuuntumisenkestävä. Paino: 24,04039561 g
| Soveltuvuus | Kannettava tietokone |
| Malli | Kehyksetön näytön yksityisyyssuodatin |
| Kehyksen väri | Kulta |
| Suodattimen väri | Kulta |
| Tuotteen väri | Kulta |
| Näytönsuodatusominaisuudet | Yksityisyys |
| Kuvasuhde | 16:9 |
| Laajakuva | Kyllä |
| Naarmunkestävä | Kyllä |
| Suojaustoiminnot | Naarmuuntumisenkestävä |
| Näyttöformaatti | Laajakuva |
| Kestävä näytön suojaus | Kyllä |
| Yksityisyydensuojan suodatuksen suuntaus | Maisemakuva |
| Kosketusnäyttöyhteensopiva | Kyllä |
| Sinivalosuodatin | Kyllä |
| Yhteensopivuus | Pixelbook Go |
| Näytön yhteensopivuuden enimmäiskoko | 33,8 cm (13.3") |
| Näytön koko | 303 x 195 mm |
| Tuotteen leveys | 303 mm |
| Tuotteen korkeus | 195 mm |
| Paino | 24,04039561 g |
| Pakkauksen leveys | 330,2 mm |
| Pakkauksen syvyys | 3,3 mm |
| Pakkauksen korkeus | 241,3 mm |
| Pakkauksen paino | 117,9340162 g |
| Lavan nettokorkeus | 119,9 cm |
| Lavan nettosyvyys | 121,9 cm |
| Lavan nettoleveys | 106,7 cm |
| Lavan nettopaino | 45,4 kg |
| EUR-lavan paino | 287,6 kg |
| Euro-lavan kpl-määrä | 1890 kpl |
| Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS) | 85299097 |
| Toimituspakkauksen leveys | 25,2 cm |
| Toimituspakkauksen pituus | 34,1 cm |
| Toimituspakkauksen korkeus | 3,97 cm |
| Toimituspakkauksen paino | 723,751985572 g |
| Toimituspakkauksen nettopaino | 120,20197805 g |
| Määrä toimituspakkauksessa | 5 kpl |
| Toimituspakkauksen GTIN (EAN/UPC) | 51128010228 |
Hinnoittelu on esitetty ilman arvonlisäveroa (alv 0 %) ja on voimassa toistaiseksi. Asiakkaille annettujen erikoishintojen voimassaoloaika perustuu aina valmistajan määrittämään ja ilmoittamaan aikajaksoon riippumatta siitä, onko jälleenmyyjä erikseen viestinyt kyseistä voimassaoloaikaa.
Valmistajilla on oikeus muuttaa erikoishintojen voimassaoloaikoja ja/tai lopettaa erikoishinnat ilman ennakkoilmoitusta.
Huomioithan, että tuotekuvat ovat suuntaa antavia. Tuotteen todellinen ulkoasu saattaa poiketa kuvasta (esimerkiksi tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka esimerkkikuvassa sellainen olisikin). Mikäli tuotenimikkeessä ja tuotekuvauksessa esiintyy ristiriitaisia tietoja, tuotenimikkeen tieto katsotaan oikeaksi.
Jos jokin tuotetieto jää epäselväksi, pyydämme ottamaan yhteyttä asiakastukeen ennen tilauksen tekemistä.
Tuotetiedot toimittaa kolmas osapuoli. WeGo ei vastaa mahdollisista virheistä tai epätarkkuuksista tuotetiedoissa.