3M GPF12.5W9 Laptop Computer with 12.5inch
Hinnat näkyvät vain verkkokauppaan kirjautuneille käyttäjille.
|
|
3M GPF12.5W9 Laptop Computer with 12.5inch
-
Tyyppi
Tietokoneiden näytönsuojat
-
Brand Compatibility
Mikä tahansa tuotemerkki
|
3M™ Gold kullankeltainen tietosuojakalvo kannettaville tietokoneille tarjoaa lähes 20 % selkeämmän kuvan kuin 3M™ Musta tietosuojakalvo. Sivulta kuvaa tarkastelevat hakkerit näkevät kullankeltaisen suojan mutta sinä saat katselukokemuksen kullankeltaisella kiiltävällä viimeistelyllä sekä uskomattoman selkeällä kauniilla kontrastilla ja suurella tarkkuudella. Täydellinen tämän päivän suuritarkkuuksisille kannettaville tietokoneille. Tyyli on käännettävissä eloisan kullankeltaisen ja kiiltävän mustan välillä. Katselukokemuksen tarjoaa 3M, kirkkaiden tietosuojakalvojen markkinajohtaja.
| Näytön yhteensopivuuden enimmäiskoko | 31,8 cm (12.5") |
| Soveltuvuus | Kannettava tietokone |
| Malli | Kehyksetön näytön yksityisyyssuodatin |
| Näytön koko | 156 x 277 mm |
| Suodattimen väri | Kulta |
| Tuotteen väri | Kulta, Läpikuultava |
| Näyttötyyppien tuki | LCD |
| Kuvasuhde | 16:9 |
| Naarmunkestävä | Kyllä |
| Suojaustoiminnot | Naarmuuntumisenkestävä |
| Helposti puhdistettava | Kyllä |
| Näyttöformaatti | Laajakuva |
| Helppo käyttää | Kyllä |
| Kestävä näytön suojaus | Kyllä |
| Yksityisyydensuojan suodatuksen suuntaus | Maisemakuva |
| Kosketusnäyttöyhteensopiva | Ei |
| Asennustyyppi | Kiinnitysnauha |
| Helppo poistaa | Kyllä |
| Leveys | 24,1 cm (9.5") |
| Korkeus | 33 cm (13") |
| Pakkauksen leveys | 241 mm |
| Pakkauksen syvyys | 3 mm |
| Pakkauksen korkeus | 330 mm |
| Pakkauksen paino | 125,8 g |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS) | 85299097 |
| Kuormalavan leveys | 10,7 cm |
| Kuormalavan pituus | 12,2 cm |
| Kuormalavan korkeus | 13,3 cm |
| Lavan paino | 443 kg |
| Tuotteita lavalla | 2800 kpl |
| Toimituspakkauksen leveys | 2,52 cm |
| Toimituspakkauksen pituus | 3,41 cm |
| Toimituspakkauksen korkeus | 3,02 mm |
| Toimituspakkauksen paino | 762,81 g |
| Määrä toimituspakkauksessa | 5 kpl |
| Toimituspakkauksen GTIN (EAN/UPC) | 50051128798756 |
Hinnoittelu on esitetty ilman arvonlisäveroa (alv 0 %) ja on voimassa toistaiseksi. Asiakkaille annettujen erikoishintojen voimassaoloaika perustuu aina valmistajan määrittämään ja ilmoittamaan aikajaksoon riippumatta siitä, onko jälleenmyyjä erikseen viestinyt kyseistä voimassaoloaikaa.
Valmistajilla on oikeus muuttaa erikoishintojen voimassaoloaikoja ja/tai lopettaa erikoishinnat ilman ennakkoilmoitusta.
Huomioithan, että tuotekuvat ovat suuntaa antavia. Tuotteen todellinen ulkoasu saattaa poiketa kuvasta (esimerkiksi tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka esimerkkikuvassa sellainen olisikin). Mikäli tuotenimikkeessä ja tuotekuvauksessa esiintyy ristiriitaisia tietoja, tuotenimikkeen tieto katsotaan oikeaksi.
Jos jokin tuotetieto jää epäselväksi, pyydämme ottamaan yhteyttä asiakastukeen ennen tilauksen tekemistä.
Tuotetiedot toimittaa kolmas osapuoli. WeGo ei vastaa mahdollisista virheistä tai epätarkkuuksista tuotetiedoissa.