3M High Privacy Filter for 23.8inch Widescreen Monitor 16:9 aspect ratio
Hinnat näkyvät vain verkkokauppaan kirjautuneille käyttäjille.
|
|
3M High Privacy Filter for 23.8inch Widescreen Monitor 16:9 aspect ratio
|
3M™ High Clarity -suojat tarjoavat nykyisin saatavilla olevien johtavien kilpailijoiden korkeimman kirkkauden yksityisyyssuodattimissa. Nauti uskomattoman terävästä, kiiltävästä kuvan kirkkaudesta ja kauniista korkean kontrastin ja korkean resoluution kuvanlaadusta. Erittäin selkeät yksityisyyssuodattimet tarjoavat maailmanluokan yksityisyyden säilyttäen samalla näytön kiiltävän kirkkauden ja luoden korkearesoluutioisen katselukokemuksen.
| Näytön yhteensopivuuden enimmäiskoko | 60,5 cm (23.8") |
| Soveltuvuus | Näyttö |
| Malli | Kehyksetön näytön yksityisyyssuodatin |
| Näytön koko | 296 x 527 mm |
| Ruudun halkaisija (cm) | 60,4 cm |
| Suodattimen väri | musta |
| Tuotteen väri | musta |
| Näytönsuodatusominaisuudet | Yksityisyys |
| Näyttötyyppien tuki | LCD |
| Kuvasuhde | 16:9 |
| Laajakuva | Kyllä |
| Naarmunkestävä | Kyllä |
| Suojaustoiminnot | Pölynkestävä, Naarmuuntumisenkestävä |
| Katselukulman rajoitin | 60° |
| Helposti puhdistettava | Kyllä |
| Pintaviimeistely | Kiiltävä |
| Näyttöformaatti | Laajakuva |
| Alkuperämaa | Yhdysvallat |
| Helppo käyttää | Kyllä |
| Kestävä näytön suojaus | Kyllä |
| Yksityisyydensuojan suodatuksen suuntaus | Maisemakuva |
| Kosketusnäyttöyhteensopiva | Ei |
| Asennustyyppi | Liimateippi + Sivukiinnityskaistale |
| Helppo poistaa | Kyllä |
| Sinivalosuodatin | Kyllä |
| Tuotteen leveys | 528 mm |
| Tuotteen korkeus | 297 mm |
| Paino | 98 g |
| Pakkauksen leveys | 552 mm |
| Pakkauksen syvyys | 6 mm |
| Pakkauksen korkeus | 368 mm |
| Pakkauksen paino | 404 g |
| Heijastamaton | Ei |
| Vaatimustenmukaisuustodistukset | Laki kauppasopimuksista (TAA) |
| Lavan nettokorkeus | 122,3 cm |
| Lavan nettosyvyys | 121,9 cm |
| Lavan nettoleveys | 106,7 cm |
| Lavan nettopaino | 56,6 kg |
| EUR-lavan paino | 307,1 kg |
| Euro-lavan kpl-määrä | 575 kpl |
| Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS) | 85299097 |
| Kuormalavan leveys | 106,7 cm |
| Kuormalavan pituus | 121,9 cm |
| Kuormalavan korkeus | 122,3 cm |
| Lavan paino | 307,1 kg |
| Toimituspakkauksen leveys | 37,9 cm |
| Toimituspakkauksen pituus | 56,4 cm |
| Toimituspakkauksen korkeus | 4,8 cm |
| Toimituspakkauksen paino | 2,53 kg |
| Toimituspakkauksen nettopaino | 492 g |
| Määrä toimituspakkauksessa | 5 kpl |
| Toimituspakkauksen GTIN (EAN/UPC) | 50051128008022 |
Hinnoittelu on esitetty ilman arvonlisäveroa (alv 0 %) ja on voimassa toistaiseksi. Asiakkaille annettujen erikoishintojen voimassaoloaika perustuu aina valmistajan määrittämään ja ilmoittamaan aikajaksoon riippumatta siitä, onko jälleenmyyjä erikseen viestinyt kyseistä voimassaoloaikaa.
Valmistajilla on oikeus muuttaa erikoishintojen voimassaoloaikoja ja/tai lopettaa erikoishinnat ilman ennakkoilmoitusta.
Huomioithan, että tuotekuvat ovat suuntaa antavia. Tuotteen todellinen ulkoasu saattaa poiketa kuvasta (esimerkiksi tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka esimerkkikuvassa sellainen olisikin). Mikäli tuotenimikkeessä ja tuotekuvauksessa esiintyy ristiriitaisia tietoja, tuotenimikkeen tieto katsotaan oikeaksi.
Jos jokin tuotetieto jää epäselväksi, pyydämme ottamaan yhteyttä asiakastukeen ennen tilauksen tekemistä.
Tuotetiedot toimittaa kolmas osapuoli. WeGo ei vastaa mahdollisista virheistä tai epätarkkuuksista tuotetiedoissa.