3M Privacy Filter Dell U3415W
Hinnat näkyvät vain verkkokauppaan kirjautuneille käyttäjille.
|
|
3M Privacy Filter Dell U3415W
|
3M PF340W2E. Näytön yhteensopivuuden enimmäiskoko: 86,4 cm (34"). Kuvasuhde: 21:9. Soveltuvuus: Näyttö, Malli: Kehyksetön näytön yksityisyyssuodatin. Suojaustoiminnot: Naarmuuntumisenkestävä. Paino: 176,9010243 g
| Näytön yhteensopivuuden enimmäiskoko | 86,4 cm (34") |
| Soveltuvuus | Näyttö |
| Malli | Kehyksetön näytön yksityisyyssuodatin |
| Tuotteen väri | musta |
| Näytönsuodatusominaisuudet | Häikäisynesto, Yksityisyys |
| Näyttötyyppien tuki | LCD |
| Kuvasuhde | 21:9 |
| Laajakuva | Kyllä |
| Naarmunkestävä | Kyllä |
| Suojaustoiminnot | Naarmuuntumisenkestävä |
| Kestävä näytön suojaus | Kyllä |
| Yksityisyydensuojan suodatuksen suuntaus | Maisemakuva |
| Kosketusnäyttöyhteensopiva | Kyllä |
| Sinivalosuodatin | Kyllä |
| Tuotteen leveys | 817 mm |
| Tuotteen korkeus | 346 mm |
| Leveys | 79,5 cm (31.3") |
| Korkeus | 34 cm (13.4") |
| Paino | 176,9010243 g |
| Pakkauksen leveys | 863,6 mm |
| Pakkauksen syvyys | 3,05 mm |
| Pakkauksen korkeus | 406,4 mm |
| Pakkauksen paino | 742,98430206 g |
| Lavan nettokorkeus | 96 cm |
| Lavan nettosyvyys | 121,9 cm |
| Lavan nettoleveys | 106,7 cm |
| Lavan nettopaino | 38,9 kg |
| EUR-lavan paino | 215 kg |
| Euro-lavan kpl-määrä | 220 kpl |
| Toimituspakkauksen leveys | 41,9 cm |
| Toimituspakkauksen pituus | 87,6 cm |
| Toimituspakkauksen korkeus | 4,92 cm |
| Toimituspakkauksen paino | 4,53 kg |
| Toimituspakkauksen nettopaino | 884,5051215 g |
| Määrä toimituspakkauksessa | 5 kpl |
| Toimituspakkauksen GTIN (EAN/UPC) | 51128007518 |
Hinnoittelu on esitetty ilman arvonlisäveroa (alv 0 %) ja on voimassa toistaiseksi. Asiakkaille annettujen erikoishintojen voimassaoloaika perustuu aina valmistajan määrittämään ja ilmoittamaan aikajaksoon riippumatta siitä, onko jälleenmyyjä erikseen viestinyt kyseistä voimassaoloaikaa.
Valmistajilla on oikeus muuttaa erikoishintojen voimassaoloaikoja ja/tai lopettaa erikoishinnat ilman ennakkoilmoitusta.
Huomioithan, että tuotekuvat ovat suuntaa antavia. Tuotteen todellinen ulkoasu saattaa poiketa kuvasta (esimerkiksi tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka esimerkkikuvassa sellainen olisikin). Mikäli tuotenimikkeessä ja tuotekuvauksessa esiintyy ristiriitaisia tietoja, tuotenimikkeen tieto katsotaan oikeaksi.
Jos jokin tuotetieto jää epäselväksi, pyydämme ottamaan yhteyttä asiakastukeen ennen tilauksen tekemistä.
Tuotetiedot toimittaa kolmas osapuoli. WeGo ei vastaa mahdollisista virheistä tai epätarkkuuksista tuotetiedoissa.