3M Privacy Filter for 19.5" Monitors 16:10 - Display privacy filter - 19.5" wide - black
Hinnat näkyvät vain verkkokauppaan kirjautuneille käyttäjille.
|
|
3M Privacy Filter for 19.5" Monitors 16:10 - Display privacy filter - 19.5" wide - black
-
Tyyppi
Tietokoneiden näytönsuojat
-
Brand Compatibility
Mikä tahansa tuotemerkki
|
3M PF195W1B. Näytön yhteensopivuuden enimmäiskoko: 49,5 cm (19.5"). Kuvasuhde: 16:10. Soveltuvuus: Näyttö, Malli: Kehyksetön näytön yksityisyyssuodatin. Paino: 68,94604024 g
| Soveltuvuus | Näyttö |
| Malli | Kehyksetön näytön yksityisyyssuodatin |
| Tuotteen väri | Musta |
| Näytönsuodatusominaisuudet | Häikäisynesto, Yksityisyys |
| Näyttötyyppien tuki | LCD |
| Kuvasuhde | 16:10 |
| Laajakuva | Kyllä |
| Naarmunkestävä | Kyllä |
| Kestävä näytön suojaus | Kyllä |
| Yksityisyydensuojan suodatuksen suuntaus | Maisemakuva |
| Kosketusnäyttöyhteensopiva | Kyllä |
| Sinivalosuodatin | Kyllä |
| Näytön yhteensopivuuden enimmäiskoko | 49,5 cm (19.5") |
| Tuotteen leveys | 419 mm |
| Tuotteen korkeus | 263 mm |
| Leveys | 41,9 cm (16.5") |
| Korkeus | 26,4 cm (10.4") |
| Paino | 68,94604024 g |
| Pakkauksen leveys | 469,9 mm |
| Pakkauksen syvyys | 3,3 mm |
| Pakkauksen korkeus | 342,9 mm |
| Pakkauksen paino | 676,30622367 g |
| Lavan nettokorkeus | 122,5 cm |
| Lavan nettosyvyys | 121,9 cm |
| Lavan nettoleveys | 106,7 cm |
| Lavan nettopaino | 55,5 kg |
| EUR-lavan paino | 729,4 kg |
| Euro-lavan kpl-määrä | 805 kpl |
| Toimituspakkauksen leveys | 35,3 cm |
| Toimituspakkauksen pituus | 48,1 cm |
| Toimituspakkauksen korkeus | 4,78 cm |
| Toimituspakkauksen paino | 4,44 kg |
| Toimituspakkauksen nettopaino | 344,7302012 g |
| Määrä toimituspakkauksessa | 5 kpl |
| Toimituspakkauksen GTIN (EAN/UPC) | 51128006078 |
Hinnoittelu on esitetty ilman arvonlisäveroa (alv 0 %) ja on voimassa toistaiseksi. Asiakkaille annettujen erikoishintojen voimassaoloaika perustuu aina valmistajan määrittämään ja ilmoittamaan aikajaksoon riippumatta siitä, onko jälleenmyyjä erikseen viestinyt kyseistä voimassaoloaikaa.
Valmistajilla on oikeus muuttaa erikoishintojen voimassaoloaikoja ja/tai lopettaa erikoishinnat ilman ennakkoilmoitusta.
Huomioithan, että tuotekuvat ovat suuntaa antavia. Tuotteen todellinen ulkoasu saattaa poiketa kuvasta (esimerkiksi tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka esimerkkikuvassa sellainen olisikin). Mikäli tuotenimikkeessä ja tuotekuvauksessa esiintyy ristiriitaisia tietoja, tuotenimikkeen tieto katsotaan oikeaksi.
Jos jokin tuotetieto jää epäselväksi, pyydämme ottamaan yhteyttä asiakastukeen ennen tilauksen tekemistä.
Tuotetiedot toimittaa kolmas osapuoli. WeGo ei vastaa mahdollisista virheistä tai epätarkkuuksista tuotetiedoissa.