3M Privacy Filter for 32.0inch Widescreen Monitor
Hinnat näkyvät vain verkkokauppaan kirjautuneille käyttäjille.
|
|
3M Privacy Filter for 32.0inch Widescreen Monitor
3M-tietoturvasuoja for 32" Monitors 16:9 - Näytön yksityisyyssuodatin - leveys 32 tuumaa - musta
-
Tyyppi
Toimistotarvikkeet
|
Saavuta huippuluokan tietosuoja 3M™ Privacy Filter -suojakalvoilla – alan johtavalta näyttöratkaisujen asiantuntijalta. Ne tarjoavat erinomaista kirkkautta ja turvallisuutta ja suojaavat näyttöä vaurioilta ilman, että suorituskyky kärsii. Valitse 3M ensilinjan suojaksi visuaalisia hakkereita, vaurioita, häikäisyä ja muita uhkia vastaan – kotona, toimistossa ja missä tahansa työskenteletkin.
| Näytön yhteensopivuuden enimmäiskoko | 81,3 cm (32") |
| Soveltuvuus | Näyttö |
| Malli | Kehyksetön näytön yksityisyyssuodatin |
| Näytön koko | 708 x 398 mm |
| Ruudun halkaisija (cm) | 81,2 cm |
| Suodattimen väri | musta |
| Tuotteen väri | musta |
| Näytönsuodatusominaisuudet | Häikäisynesto |
| Kuvasuhde | 16:9 |
| Laajakuva | Kyllä |
| Naarmunkestävä | Kyllä |
| Suojaustoiminnot | Naarmuuntumisenkestävä |
| Helposti puhdistettava | Kyllä |
| Pintaviimeistely | Kiiltävä/Matta |
| Näyttöformaatti | Laajakuva |
| Alkuperämaa | Yhdysvallat |
| Helppo käyttää | Kyllä |
| Kestävä näytön suojaus | Kyllä |
| Yksityisyydensuojan suodatuksen suuntaus | Maisemakuva |
| Kosketusnäyttöyhteensopiva | Ei |
| Asennustyyppi | Kiinnitysnauha |
| Helppo poistaa | Kyllä |
| Sinivalosuodatin | Kyllä |
| Yhteensopivuus | Philips B Line 328B1; Dell S3219D; Gigabyte G32qc; HP Envy 32; Philips 32PHA4110S; HP Pavilion 32; Philips P Line 329P1H; Toshiba 32WA2063DA; Dell UltraSharp U3219Q; Philips E Line 328E1CA; AOC Q3277FQE; ACER B326HK; Dell P3221D; Samsung UA32T5300AW; Philips P Line 326P1H; Panasonic TX 32G310B; ASUS PB328Q; Lenovo ThinkVision P32u-10; LG 32LM577BPUA; Philips BDL3260EL; Dell UltraSharp UP3221Q; iiyama ProLite TF3239MSC-w1AG; ASUS ProArt PA32UC; HP Pavilion Gaming 32 HDR |
| Tuotteen leveys | 708 mm |
| Tuotteen korkeus | 398 mm |
| Paino | 177 g |
| Pakkauksen leveys | 864 mm |
| Pakkauksen syvyys | 6 mm |
| Pakkauksen korkeus | 445 mm |
| Pakkauksen paino | 826 g |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Heijastamaton | Kyllä |
| Vaatimustenmukaisuustodistukset | Laki kauppasopimuksista (TAA) |
| Lavan nettokorkeus | 113 cm |
| Lavan nettosyvyys | 121,9 cm |
| Lavan nettoleveys | 106,7 cm |
| Lavan nettopaino | 38,9 kg |
| EUR-lavan paino | 234,1 kg |
| Euro-lavan kpl-määrä | 220 kpl |
| Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS) | 85299097 |
| Kuormalavan leveys | 106,7 cm |
| Kuormalavan pituus | 121,9 cm |
| Kuormalavan korkeus | 113 cm |
| Lavan paino | 234,1 kg |
| Tuotteita lavalla | 220 kpl |
| Toimituspakkauksen leveys | 45,7 cm |
| Toimituspakkauksen pituus | 87,6 cm |
| Toimituspakkauksen korkeus | 4,9 cm |
| Toimituspakkauksen paino | 5,01 kg |
| Toimituspakkauksen nettopaino | 885 g |
| Määrä toimituspakkauksessa | 5 kpl |
| Toimituspakkauksen GTIN (EAN/UPC) | 50051128007650 |
Hinnoittelu on esitetty ilman arvonlisäveroa (alv 0 %) ja on voimassa toistaiseksi. Asiakkaille annettujen erikoishintojen voimassaoloaika perustuu aina valmistajan määrittämään ja ilmoittamaan aikajaksoon riippumatta siitä, onko jälleenmyyjä erikseen viestinyt kyseistä voimassaoloaikaa.
Valmistajilla on oikeus muuttaa erikoishintojen voimassaoloaikoja ja/tai lopettaa erikoishinnat ilman ennakkoilmoitusta.
Huomioithan, että tuotekuvat ovat suuntaa antavia. Tuotteen todellinen ulkoasu saattaa poiketa kuvasta (esimerkiksi tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka esimerkkikuvassa sellainen olisikin). Mikäli tuotenimikkeessä ja tuotekuvauksessa esiintyy ristiriitaisia tietoja, tuotenimikkeen tieto katsotaan oikeaksi.
Jos jokin tuotetieto jää epäselväksi, pyydämme ottamaan yhteyttä asiakastukeen ennen tilauksen tekemistä.
Tuotetiedot toimittaa kolmas osapuoli. WeGo ei vastaa mahdollisista virheistä tai epätarkkuuksista tuotetiedoissa.