3M Privacy Filter for 38inch Widescreen Monitor 21:9
Hinnat näkyvät vain verkkokauppaan kirjautuneille käyttäjille.
|
|
3M Privacy Filter for 38inch Widescreen Monitor 21:9
3M-tietoturvasuoja for 38" Monitors 21:9 - Näytön yksityisyyssuodatin - 38" - musta
-
Tyyppi
Tietokoneiden näytönsuojat
-
Brand Compatibility
Mikä tahansa tuotemerkki
|
Saavuta huippuluokan tietosuoja 3M™ Privacy Filter -suojakalvoilla – alan johtavalta näyttöratkaisujen asiantuntijalta. Ne tarjoavat erinomaista kirkkautta ja turvallisuutta ja suojaavat näyttöä vaurioilta ilman, että suorituskyky kärsii. Valitse 3M ensilinjan suojaksi visuaalisia hakkereita, vaurioita, häikäisyä ja muita uhkia vastaan – kotona, toimistossa ja missä tahansa työskenteletkin.
| Näytön yhteensopivuuden enimmäiskoko | 96,5 cm (38") |
| Soveltuvuus | Näyttö |
| Malli | Kehyksetön näytön yksityisyyssuodatin |
| Näytön koko | 894 x 376 mm |
| Ruudun halkaisija (cm) | 96,5 cm |
| Suodattimen väri | musta |
| Materiaali | Muovi |
| Tuotteen väri | musta |
| Näytönsuodatusominaisuudet | Häikäisynesto |
| Näyttötyyppien tuki | LCD |
| Kuvasuhde | 21:9 |
| Laajakuva | Kyllä |
| Naarmunkestävä | Kyllä |
| Suojaustoiminnot | Naarmuuntumisenkestävä |
| Pintaviimeistely | Kiiltävä/Matta |
| Näyttöformaatti | Laajakuva |
| Alkuperämaa | Yhdysvallat |
| Kestävä näytön suojaus | Kyllä |
| Yksityisyydensuojan suodatuksen suuntaus | Maisemakuva |
| Kosketusnäyttöyhteensopiva | Ei |
| Asennustyyppi | Kiinnitysnauha |
| Sinivalosuodatin | Kyllä |
| Yhteensopivuus | HP Z38c; LG UltraGear 38GL950G-B; LG 38BN75C-B; LG 38WK95C; LG 38WN95C-W; Dell UltraSharp U3821DW Curved USB-C Hub Monitor; LG 38BK95C-W |
| Tuotteen leveys | 894 mm |
| Tuotteen korkeus | 376 mm |
| Leveys | 58,4 cm (23") |
| Korkeus | 4,32 mm (0.17") |
| Paino | 210 g |
| Pakkauksen leveys | 991 mm |
| Pakkauksen syvyys | 4 mm |
| Pakkauksen korkeus | 584 mm |
| Pakkauksen paino | 939 g |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Heijastamaton | Kyllä |
| Vaatimustenmukaisuustodistukset | Laki kauppasopimuksista (TAA) |
| Lavan nettokorkeus | 75,7 cm |
| Lavan nettosyvyys | 121,9 cm |
| Lavan nettoleveys | 106,7 cm |
| Lavan nettopaino | 23,1 kg |
| EUR-lavan paino | 280,8 kg |
| Euro-lavan kpl-määrä | 220 kpl |
| Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS) | 85299097 |
| Kuormalavan leveys | 106,7 cm |
| Kuormalavan pituus | 121,9 cm |
| Kuormalavan korkeus | 75,7 cm |
| Lavan paino | 147,4 kg |
| Tuotteita lavalla | 220 kpl |
| Toimituspakkauksen leveys | 59,7 cm |
| Toimituspakkauksen pituus | 100,3 cm |
| Toimituspakkauksen korkeus | 4,9 cm |
| Toimituspakkauksen paino | 6,07 kg |
| Toimituspakkauksen nettopaino | 1,05 kg |
| Määrä toimituspakkauksessa | 5 kpl |
| Toimituspakkauksen GTIN (EAN/UPC) | 50051128008558 |
Hinnoittelu on esitetty ilman arvonlisäveroa (alv 0 %) ja on voimassa toistaiseksi. Asiakkaille annettujen erikoishintojen voimassaoloaika perustuu aina valmistajan määrittämään ja ilmoittamaan aikajaksoon riippumatta siitä, onko jälleenmyyjä erikseen viestinyt kyseistä voimassaoloaikaa.
Valmistajilla on oikeus muuttaa erikoishintojen voimassaoloaikoja ja/tai lopettaa erikoishinnat ilman ennakkoilmoitusta.
Huomioithan, että tuotekuvat ovat suuntaa antavia. Tuotteen todellinen ulkoasu saattaa poiketa kuvasta (esimerkiksi tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka esimerkkikuvassa sellainen olisikin). Mikäli tuotenimikkeessä ja tuotekuvauksessa esiintyy ristiriitaisia tietoja, tuotenimikkeen tieto katsotaan oikeaksi.
Jos jokin tuotetieto jää epäselväksi, pyydämme ottamaan yhteyttä asiakastukeen ennen tilauksen tekemistä.
Tuotetiedot toimittaa kolmas osapuoli. WeGo ei vastaa mahdollisista virheistä tai epätarkkuuksista tuotetiedoissa.