CELLULAR LINE iPhone 16 Pro Impact Glass
Hinnat näkyvät vain verkkokauppaan kirjautuneille käyttäjille.
|
|
CELLULAR LINE iPhone 16 Pro Impact Glass
Tuotekoodi:
TEMPGLASSIPH16PRO
-
Tyyppi
Näytön suoja
-
Yhteensopivuus
iPhone 16 Pro
-
Merkin Yhteensopivuus
Apple
-
Color
Läpinäkyvä
|
Cellularline 8018080483035. Tuotemerkin yhteensopivuus: Apple, Yhteensopivuus: iPhone 16 Pro, Suojaustoiminnot: Naarmuuntumisenkestävä, Iskunkestävä. Materiaali: Karkaistu lasi, Tuotteen väri: Läpinäkyvä. Lukumäärä per pakkaus: 1 kpl
| Protector type | Kirkas näytönsuoja |
| Tuotemerkin yhteensopivuus | Apple |
| Yhteensopivuus | iPhone 16 Pro |
| Näytön yhteensopivuuden enimmäiskoko | 16 cm (6.3") |
| Suojaustoiminnot | Naarmuuntumisenkestävä, Iskunkestävä |
| Kovuus | 9H |
| Alkuperämaa | Kiina |
| Tuotteen väri | Läpinäkyvä |
| Materiaali | Karkaistu lasi |
| Ilmakuplaton asennus | Kyllä |
| Sormenjälkiresistantti | Kyllä |
| Tuotteen leveys | 0,76 mm |
| Tuotteen syvyys | 71,7 mm |
| Tuotteen korkeus | 154,8 mm |
| Paino | 46 g |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
| Puhdistusliina | Kyllä |
| Kuivaliina | Kyllä |
| Sisältää paristot | Ei |
| Pakkaustyyppi | Ripustettava laatikko |
| Määrä per laatikko | 1 kpl |
| Pakkauksen leveys | 175 mm |
| Pakkauksen syvyys | 90 mm |
| Pakkauksen korkeus | 10 mm |
| Pakkauksen paino | 54 g |
| Takuuaika | 2 vuosi/vuosia |
| Radio Equipment Directive (RED) | Ei |
| Määrä per tuotepakkaus | 100 kpl |
Hinnoittelu on esitetty ilman arvonlisäveroa (alv 0 %) ja on voimassa toistaiseksi. Asiakkaille annettujen erikoishintojen voimassaoloaika perustuu aina valmistajan määrittämään ja ilmoittamaan aikajaksoon riippumatta siitä, onko jälleenmyyjä erikseen viestinyt kyseistä voimassaoloaikaa.
Valmistajilla on oikeus muuttaa erikoishintojen voimassaoloaikoja ja/tai lopettaa erikoishinnat ilman ennakkoilmoitusta.
Huomioithan, että tuotekuvat ovat suuntaa antavia. Tuotteen todellinen ulkoasu saattaa poiketa kuvasta (esimerkiksi tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka esimerkkikuvassa sellainen olisikin). Mikäli tuotenimikkeessä ja tuotekuvauksessa esiintyy ristiriitaisia tietoja, tuotenimikkeen tieto katsotaan oikeaksi.
Jos jokin tuotetieto jää epäselväksi, pyydämme ottamaan yhteyttä asiakastukeen ennen tilauksen tekemistä.
Tuotetiedot toimittaa kolmas osapuoli. WeGo ei vastaa mahdollisista virheistä tai epätarkkuuksista tuotetiedoissa.