CELLULAR LINE Power Bank ESSENTIAL 10000
Hinnat näkyvät vain verkkokauppaan kirjautuneille käyttäjille.
|
|
CELLULAR LINE Power Bank ESSENTIAL 10000
Tuotekoodi:
PBENTRY10000K
|
Cellularline 8018080481956. Akun kapasiteetti: 10000 mAh, Akkuteknologia: Litiumioni (Li-Ion). USB A -ulostuloportit: 2, USB C-tyyppiporttien määrä: 1. Tuotteen väri: Musta
| Samanaikaisesti liitettyjen laitteiden suurin määrä | 3 |
| Tuotteen väri | Musta |
| Laturin yhteensopivuus | Matkapuhelin/älypuhelin |
| Sisäänrakennettu näyttö | Ei |
| On/off-kytkin | Kyllä |
| Muoto | Suorakulmio |
| LED-merkkivalot | Kyllä, Lataus |
| Latauslähde | USB |
| Akkuteknologia | Litiumioni (Li-Ion) |
| Akun kapasiteetti | 10000 mAh |
| Langaton lataaminen | Ei |
| USB Power Delivery | Ei |
| Tuloliitäntä | USB Type-C |
| USB A -ulostuloportit | 2 |
| USB Type-C liitin | Kyllä |
| USB C-tyyppiporttien määrä | 1 |
| Tulojännite | 5 V |
| Syöttöjännite | 2.1 A |
| Portin 1 lähtöteho | 12 W |
| Portin 2 lähtöteho | 12 W |
| Ulostulojännite | 5 V |
| Portti 1 lähtövirta | 2,4 A |
| Portti 2 lähtövirta | 2,4 A |
| UN-numero | UN3480 |
| Tuotteen leveys | 62 mm |
| Tuotteen syvyys | 100 mm |
| Tuotteen korkeus | 27 mm |
| Paino | 275 g |
| Akun paino | 190 g |
| Johdon pituus | 0,15 m |
| Sisältää johdot | USB Type-C |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
| Virtalähde mukana | Ei |
| Sisältää paristot | Kyllä |
| Pakkauksen leveys | 175 mm |
| Pakkauksen syvyys | 90 mm |
| Pakkauksen korkeus | 32 mm |
| Pakkauksen paino | 293 g |
| Bluetooth | Ei |
| Vaarallisten aineiden luokka | Luokka 9 |
| Takuuaika | 2 vuosi/vuosia |
Hinnoittelu on esitetty ilman arvonlisäveroa (alv 0 %) ja on voimassa toistaiseksi. Asiakkaille annettujen erikoishintojen voimassaoloaika perustuu aina valmistajan määrittämään ja ilmoittamaan aikajaksoon riippumatta siitä, onko jälleenmyyjä erikseen viestinyt kyseistä voimassaoloaikaa.
Valmistajilla on oikeus muuttaa erikoishintojen voimassaoloaikoja ja/tai lopettaa erikoishinnat ilman ennakkoilmoitusta.
Huomioithan, että tuotekuvat ovat suuntaa antavia. Tuotteen todellinen ulkoasu saattaa poiketa kuvasta (esimerkiksi tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka esimerkkikuvassa sellainen olisikin). Mikäli tuotenimikkeessä ja tuotekuvauksessa esiintyy ristiriitaisia tietoja, tuotenimikkeen tieto katsotaan oikeaksi.
Jos jokin tuotetieto jää epäselväksi, pyydämme ottamaan yhteyttä asiakastukeen ennen tilauksen tekemistä.
Tuotetiedot toimittaa kolmas osapuoli. WeGo ei vastaa mahdollisista virheistä tai epätarkkuuksista tuotetiedoissa.