CELLULAR LINE Spin Air In-Car Holder
Hinnat näkyvät vain verkkokauppaan kirjautuneille käyttäjille.
|
|
CELLULAR LINE Spin Air In-Car Holder
|
Cellularline 8018080488696. Kannettavan laitteen tyyppi: Matkapuhelin/älypuhelin, Malli: Passiiviteline, Oikeaoppinen käyttö: Auto, Tuotteen väri: Musta
| Kannettavan laitteen tyyppi | Matkapuhelin/älypuhelin |
| Oikeaoppinen käyttö | Auto |
| Malli | Passiiviteline |
| Tuotteen väri | Musta |
| Laitteen kiinnistystyyppi | Kiinnike auton tuuletusaukkoon |
| Kuvien kiertäminen | Kyllä |
| Tuotemerkin yhteensopivuus | Universaali |
| Kiertokulma | 360° |
| LED-merkkivalot | Ei |
| Langaton lataaminen | Ei |
| Tuotteen leveys | 70 mm |
| Tuotteen syvyys | 70 mm |
| Tuotteen korkeus | 30 mm |
| Paino | 51 g |
| Sisältää paristot | Ei |
| Pakkauksen leveys | 900 mm |
| Pakkauksen syvyys | 1750 mm |
| Pakkauksen korkeus | 1750 mm |
| Pakkauksen paino | 67 g |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Takuuaika | 2 vuosi/vuosia |
| Radio Equipment Directive (RED) | Ei |
Hinnoittelu on esitetty ilman arvonlisäveroa (alv 0 %) ja on voimassa toistaiseksi. Asiakkaille annettujen erikoishintojen voimassaoloaika perustuu aina valmistajan määrittämään ja ilmoittamaan aikajaksoon riippumatta siitä, onko jälleenmyyjä erikseen viestinyt kyseistä voimassaoloaikaa.
Valmistajilla on oikeus muuttaa erikoishintojen voimassaoloaikoja ja/tai lopettaa erikoishinnat ilman ennakkoilmoitusta.
Huomioithan, että tuotekuvat ovat suuntaa antavia. Tuotteen todellinen ulkoasu saattaa poiketa kuvasta (esimerkiksi tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka esimerkkikuvassa sellainen olisikin). Mikäli tuotenimikkeessä ja tuotekuvauksessa esiintyy ristiriitaisia tietoja, tuotenimikkeen tieto katsotaan oikeaksi.
Jos jokin tuotetieto jää epäselväksi, pyydämme ottamaan yhteyttä asiakastukeen ennen tilauksen tekemistä.
Tuotetiedot toimittaa kolmas osapuoli. WeGo ei vastaa mahdollisista virheistä tai epätarkkuuksista tuotetiedoissa.