CELLY MAGSAFE CAR HOLDER WITH WIRELESS CHARGING
Hinnat näkyvät vain verkkokauppaan kirjautuneille käyttäjille.
|
|
CELLY MAGSAFE CAR HOLDER WITH WIRELESS CHARGING
Tuotekoodi:
GHOSTSUPERMAGCH
-
Tyyppi
Autoteline
-
Yhteensopivuus
Universal
-
Merkin Yhteensopivuus
Mikä tahansa tuotemerkki
-
Color
Musta
|
Celly GHOSTSUPERMAGCH. Kannettavan laitteen tyyppi: Matkapuhelin/älypuhelin, Malli: Passiiviteline, Oikeaoppinen käyttö: Auto, Tuotteen väri: musta
| Kannettavan laitteen tyyppi | Matkapuhelin/älypuhelin |
| Oikeaoppinen käyttö | Auto |
| Malli | Passiiviteline |
| Tuotteen väri | musta |
| Materiaali | Muovi |
| Laitteen kiinnistystyyppi | Kiinnike auton tuuletusaukkoon |
| Suunta | Pystysuora |
| Yhteensopivuus | iPhone |
| Sisäänrakennettu laturi | Kyllä |
| Langaton lataaminen | Kyllä |
| Pikalataus | Kyllä |
| Tuotteen leveys | 60 mm |
| Tuotteen syvyys | 82 mm |
| Tuotteen korkeus | 80 mm |
| Paino | 61 g |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
Hinnoittelu on esitetty ilman arvonlisäveroa (alv 0 %) ja on voimassa toistaiseksi. Asiakkaille annettujen erikoishintojen voimassaoloaika perustuu aina valmistajan määrittämään ja ilmoittamaan aikajaksoon riippumatta siitä, onko jälleenmyyjä erikseen viestinyt kyseistä voimassaoloaikaa.
Valmistajilla on oikeus muuttaa erikoishintojen voimassaoloaikoja ja/tai lopettaa erikoishinnat ilman ennakkoilmoitusta.
Huomioithan, että tuotekuvat ovat suuntaa antavia. Tuotteen todellinen ulkoasu saattaa poiketa kuvasta (esimerkiksi tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka esimerkkikuvassa sellainen olisikin). Mikäli tuotenimikkeessä ja tuotekuvauksessa esiintyy ristiriitaisia tietoja, tuotenimikkeen tieto katsotaan oikeaksi.
Jos jokin tuotetieto jää epäselväksi, pyydämme ottamaan yhteyttä asiakastukeen ennen tilauksen tekemistä.
Tuotetiedot toimittaa kolmas osapuoli. WeGo ei vastaa mahdollisista virheistä tai epätarkkuuksista tuotetiedoissa.