CELLY POWERBANK ENERGY 20000MAH EVO BK
Hinnat näkyvät vain verkkokauppaan kirjautuneille käyttäjille.
|
|
CELLY POWERBANK ENERGY 20000MAH EVO BK
Tuotekoodi:
PBE20000EVOBK
|
Celly PBE20000EVOBK. Akun kapasiteetti: 20000 mAh, Akkuteknologia: Litium. USB A -ulostuloportit: 1, USB C-tyyppiporttien määrä: 1. Lähtövirta: 1,67 A. Tuotteen väri: musta
| Samanaikaisesti liitettyjen laitteiden suurin määrä | 1 |
| Tuotteen väri | musta |
| Laturin yhteensopivuus | Universaali |
| Muoto | Suorakulmio |
| LED-merkkivalot | Kyllä |
| Latauslähde | USB |
| Akkuteknologia | Litium |
| Akun kapasiteetti | 20000 mAh |
| Sisäänrakennettu radio | Ei |
| Tuloliitäntä | USB Type-C |
| USB A -ulostuloportit | 1 |
| USB C-tyyppiporttien määrä | 1 |
| Tulojännite | 5 V |
| Syöttöjännite | 2 A |
| Ulostulojännite | 12 V |
| Lähtövirta | 1,67 A |
| Portti 2 lähtövirta | 1,5 A |
| Käyttölämpötila (T-T) | 0 - 40 °C |
| Tuotteen leveys | 68,5 mm |
| Tuotteen syvyys | 25 mm |
| Tuotteen korkeus | 137 mm |
| Paino | 401 g |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
| Pakkaustyyppi | Ripustettava laatikko |
Hinnoittelu on esitetty ilman arvonlisäveroa (alv 0 %) ja on voimassa toistaiseksi. Asiakkaille annettujen erikoishintojen voimassaoloaika perustuu aina valmistajan määrittämään ja ilmoittamaan aikajaksoon riippumatta siitä, onko jälleenmyyjä erikseen viestinyt kyseistä voimassaoloaikaa.
Valmistajilla on oikeus muuttaa erikoishintojen voimassaoloaikoja ja/tai lopettaa erikoishinnat ilman ennakkoilmoitusta.
Huomioithan, että tuotekuvat ovat suuntaa antavia. Tuotteen todellinen ulkoasu saattaa poiketa kuvasta (esimerkiksi tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka esimerkkikuvassa sellainen olisikin). Mikäli tuotenimikkeessä ja tuotekuvauksessa esiintyy ristiriitaisia tietoja, tuotenimikkeen tieto katsotaan oikeaksi.
Jos jokin tuotetieto jää epäselväksi, pyydämme ottamaan yhteyttä asiakastukeen ennen tilauksen tekemistä.
Tuotetiedot toimittaa kolmas osapuoli. WeGo ei vastaa mahdollisista virheistä tai epätarkkuuksista tuotetiedoissa.